Стіна багатоповерхівки – замість екрану: в Запоріжжі влаштували тижневий марафон кінокомедій

"Розважаємося підручними засобами", - говорить автор ідеї

Стіна багатоповерхівки – замість екрану: в Запоріжжі влаштували тижневий марафон кінокомедій
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Щоб підбадьорити сусідів під час карантину запорізький шоумен і ведучий Василь Бушаров влаштував тижневий кіномарафон, під час якого показує комедії на стіні багатоповерхового будинку.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, подивитися їх люди можуть не виходячи з дому, екраном стала стіна сусідньої багатоповерхівки. Бушаров каже, що надихнули його на це італійці, які співають на балконах, щоб підтримати один одного під час епідемії. Ініціатор кінопоказу обіцяє і надалі по можливості під час карантину продовжувати кінопоказ.

Відео на стіні будинку Василь почав транслювати ще 5 квітня, почавши з німого кіно.

“Розважаємося підручними засобами”, – написав тоді Василь.

“Ідея супер!!!”, “Прикольно, що навпроти твоїх вікон торець сусіднього будинку, і на ньому вікон немає! У мене немає такого екрану, трохи заздрю)) Сусідам твоїм в кіно ходити не потрібно”, “Дякую, Василь і за ідею і за її втілення, а, головне, за людяність і чуйність! Мій балкон навпроти екрану!”, – відгукнулися користувачі соцмереж.

Gepostet von Василий Бушаров am Samstag, 11. April 2020

Одержавши схвалення, Бушаров почав транслювати фільми вже зі звуком і кожен вечір

А давайте жить.

Gepostet von Василий Бушаров am Sonntag, 5. April 2020

Нагадаємо, жителі закритої на карантин Італії поки не можуть вести звичне життя — але для підтримки духу вони співають пісні з балконів

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що відомий український виконавець DZIDZIO (Михайло Хома) виконав Духовний Гімн України» на слова «Боже великий, єдиний» («Молитва за Україну») Олександра Кониського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...