Суд виніс перше рішення за відсутність маски під час карантину

Суд визнав вимогу носити маски незаконною і виправдав "порушника"

Суд виніс перше рішення за відсутність маски під час карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Кельменецький райсуд Чернівецької області вирішив не притягувати чоловіка до адміністративної відповідальності за відсутність захисної маски у громадському місці і закрив адміністративну справу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в  постанові суду від 8 квітня 2020 року.

Loading...

Мешканця Кельменецького району притягнули до відповідальності за те, що він у період карантину перебував без захисної маски:  за даними слідства 6 квітня о 12.00 чоловік перебував без захисної маски на зупинці громадського транспорту села Нагоряни Кельменецького району, чим порушив вимоги постанови Кабінету міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Чоловік пояснив, що він не мав змоги придбати в селі захисну маску чи виготовити її, тому перебував на зупинці громадського транспорту без маски на обличчі. Безкоштовно маску йому ніхто не пропонував.

Суддя вирішив закрити справу за відсутністю складу та події адміністративного правопорушення.

Як стало відомо, в Україні станом на 09:00 12  квітня у лабораторних умовах вже підтверджено  2777 випадків коронавірусної інфекції COVID-19.  266 людей інфікувалися  лише за останню добу.

Нагадаємо, коронавірус COVID-19 з новою силою вдарив по світу – станом на 12 квітня  всього на планеті інфіковано  майже 1,8 млн чоловік.  Причому більше 500 тисяч заражено в США.

А тим часом головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що з 24 квітня Україна почне поступово скасовувати карантин через епідемію коронавірус – процес виходу з карантину розпочнеться зі скасування обмежень на відвідуванні парків.

Джерело: Народна Правда