У США вперше в історії оголосили режим стихійного лиха по всій країні

Ситуація в країні катастрофічна

У США вперше в історії оголосили режим стихійного лиха по всій країні
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Президент США Дональд Трамп ввів режим стихійного лиха у всіх 50-ти штатах країни через катастрофічну ситуацію з поширенням коронавірусу COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на  Fox News, для цього президент підписав відповідну декларацію.  Останнім її подав штат Вайомінг, куди лише нещодавно дістався вірус.

Loading...

Це перший раз, коли стихійне лихо оголошується на всій території Сполучених Штатів. Підписана декларація надає фінансування місцевої влади та громадських організацій.

“Вперше в історії глава держави оголошує, що режим масштабного лиха існує у всіх 50 штатах одразу. Президент продовжує відповідати на запити кожного з губернаторів, щоб захистити здоров’я американців”, – написав представник адміністрації президента Джадд Дір в Twitter.

За останніми даними, в Сполучених Штатах коронавірусом заразилося 539 879 людей, померло 20 577 осіб – країна перебуває на першому місці в світі за кількістю заражених і жертв. Ще 30 453 пацієнта успішно пройшли лікування і були виписані з лікарень. Напередодні в країні було зафіксовано рекордний показник антирейтингу – за добу загинуло понад дві тисячі осіб.

Нагадаємо, коронавірус COVID-19 з новою силою вдарив по світу – станом на 12 квітня  всього на планеті інфіковано  майже 1,8 млн чоловік.  Причому більше 500 тисяч заражено в США.

До слова, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) погодила випробування на тваринах двох зразків вакцини проти коронавірусу COVID-19, які розробили фахівці Оксфордського університету і американської компанії Inovio Pharmaceutical.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...