В Росії не будуть скасовувати парад на 9 травня через епідемію коронавірусу

У Кремлі вирішили проводити парад на 9 травня в будь-якому випадку

В Росії не будуть скасовувати парад на 9 травня через епідемію коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Незважаючи на різке зростання кількості захворювань і смертей від коронавірусу в світі, в Росії вирішили не скасовувати парад на честь 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні – його проведуть в будь-якому випадку 9 травня або пізніше.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, якого цитує “Интерфакс“.

За словами Пєскова, на даний момент ніяких рішень про перенесення святкових заходів, про перенесення параду Перемоги або про перенесення акції “Безсмертний полк” не приймалося.

Loading...

Пєсков пояснив, що такі рішення будуть прийматися пізніше з урахуванням розвитку епідеміологічної ситуації.

“Але я можу сказати одне: ні в кого не повинно бути сумнівів, що парад Перемоги і святкування Дня Перемоги буде обов’язково – я не знаю, чи буде це 9 травня або пізніше, – але воно буде обов’язково”, – заявив Пєсков.

Як стало відомо, в Україні станом на 09:00 12  квітня у лабораторних умовах вже підтверджено  2777 випадків коронавірусної інфекції COVID-19.  266 людей інфікувалися  лише за останню добу.

Нагадаємо, коронавірус COVID-19 з новою силою вдарив по світу – станом на 12 квітня  всього на планеті інфіковано  майже 1,8 млн чоловік.  Причому більше 500 тисяч заражено в США.

Додамо, що президент США Дональд Трамп ввів режим стихійного лиха у всіх 50-ти штатах країни через катастрофічну ситуацію з поширенням коронавірусу COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...