Влітку європейці не підуть у відпустку

Урсула фон дер Ляйен вважає, що обмеження на відвідування будинків для літніх людей, введені через коронавирус, збережуться ще і в 2021 році.

Влітку європейці не підуть у відпустку
Автор Олена Лавринець в Закордонна правда/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн не радить європейцям починати бронювання для проведення літніх відпусток.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Bild am Sonntag.

Loading...

На її думку, оскільки ніхто не може дати достовірні прогнози на липень і серпень щодо ситуації з поширенням коронавірусу, літній відпочинок жителям Європи не варто навіть планувати.

Урсула фон дер Ляйєн вважає, що обмеження на відвідування будинків для літніх людей, запроваджені через коронавірус, збережуться ще й у 2021 році.

“Без вакцини контакти літніх людей повинні бути обмежені настільки, наскільки це можливо. Я знаю, що це важко, а самотність пригнічує. Але це стосується життя”, – підсумувала європейська чиновниця.

За розрахунками Глави Єврокомісії, вакцина від COVID-19 стане доступною тільки в кінці року.

Нагадуємо, Президент США Дональд Трамп ввів режим стихійного лиха у всіх 50-ти штатах країни через катастрофічну ситуацію з поширенням коронавірусу COVID-19. Станом на 12 квітня на планеті інфіковано майже 1,8 мільйона осіб. Причому більше 500 тисяч заражених — в США.

До речі, медики назвали нові симптоми COVID-19: вірус вражає мозок і нервову систему у половини тяжкохворих пацієнтів, у третини хворих коронавірусом фіксували такі симптоми, як головний біль, спотикання, невиразна мова, нервові болі і судоми.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...