Блокує розмноження: Японія назвала ефективні ліки від коронавірусу

Перевіреного засобу проти коронавірусу поки немає, лікарі стверджують, потрібно тестувати ефективні противірусні препарати

Блокує розмноження: Японія назвала ефективні ліки від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У боротьбі з коронавірусом COVID-19 може допомогти препарат для лікування ВІЛ-інфекції “Нелфінавір”. До такого висновку дійшли вчені в Японії. На їхню думку, препарат блокує розмноження коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється в попередньому звіті про відкриття на медичному порталі bioRxiv.

При лікуванні ВІЛ “Нелфінавір” використовують у поєднанні з іншими антиретровірусними препаратами. Вчені вивчили вплив дев’яти подібних препаратів на частки нового коронавірусу і знайшли закономірність у застосуванні “Нелфінавіру” і зниженні активності збудника COVID-19.

Додамо, медики підкреслюють, перевіреного засобу проти коронавірусу COVID-19 ще не винайшли, з цієї причини потрібно тестувати ефективні противірусні препарати.

Як повідомлялося раніше, Японія вирішила збільшити кількість клінічних досліджень «Авігана», який вже довів свою ефективність проти грипу нового типу, і може бути ефективним препаратом у лікуванні коронавірусу COVID-19, шляхом надання його на безоплатній основі іншим країнам. Однією з таких держав стала Україна.

У Франції стверджують, що протималярійний препарат гідроксихлорохін нібито може допомогти в боротьбі з коронавірусом Covid-19.

Про цей препарат заявляли також в Чехії. Так, міністр охорони здоров’я Чехії Адам Войтех зазначав, що протималярійний препарат Plaquenil потенційно допомагає вилікувати коронавірус. 

Джерело: Народна Правда