Вербна неділя: трьох священників покарали через натовп вірян у церкві

Церкви перетворюються на ймовірні місця розповсюдження COVID-19 через недотримання карантину

Вербна неділя: трьох священників покарали через натовп вірян у церкві
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Незважаючи на карантин, викликаний поширенням коронавірусу, священики  низки храмів в Україні провели масові богослужіння у Вербну неділю і освячення верби.  Правоохоронці винесли адміністративні штрафи щодо трьох священнослужителів, які допустили скупчення людей в храмах на Вербну неділю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив у своєму Twitter  міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Про вчорашнє скупчення людей в низці церков. Безвідповідальність і неповага до людського здоров’я не має до Бога ніякого відношення! Церковникам у 3-х випадках поліцією винесені адмінштрафи. Ще по 12-ти – матеріали вивчаються. У нас свобода совісті, але … майте ж совість!”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, у Вербну неділю священики Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) в центрі Рівного провели масові богослужіння і освячення верби.

А тим часом за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій столиці Києво-Печерська лавра закривається на карантин – там понад 90 підтверджених випадків інфікування коронавірусом COVID-19.

Додамо, що коронавірус COVID-19 в Україні  станом на ранок 13 квітня, зафіксований в 3 102 випадках.  Померли 93 людини, одужали 97. За добу зафіксовано 325 нових випадків.

Нагадаємо також, настоятель Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) заразився коронавірусом – ПЛР-тест дав позитивний результат. Крім нього, захворіли ще кілька ченців лаври.

Примітно, що раніше митрополит Павло закликав ігнорувати карантин, мовляв, страшніше не хвороба, а гріх. Він запрошував людей у монастир, щоб ті причащалися, молилися і обіймалися. Також Павло критикував владу за обмеження релігійних обрядів у зв’язку з карантином.

Джерело: Народна Правда