Карантин в Україні: коли пенсіонери отримають обіцяні доплати

Карантин в Україні почнуть послаблювати, як тільки епідеміологічний стан в країні почне поліпшуватися

Карантин в Україні: коли пенсіонери отримають обіцяні доплати
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Через кілька днів після вступу в силу змін до держбюджету на 2020 рік, які Верховна Рада затвердила на позачерговому засіданні 13 квітня, українські пенсіонери почнуть отримувати по тисячі гривень – це одноразова матеріальна допомога, призначена через карантин.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Loading...

За її словами, після вступу в силу змін до держбюджету потрібно близько п’яти днів для того, щоб почати виплати: “Рішення парламенту дає можливість додатково направити понад 10 мільярдів гривень для виплати одноразової допомоги в розмірі 1000 гривень більше ніж 10,6 мільйонам осіб”.

Вона також додала, що допомогу від держави отримають пенсіонери, розмір пенсій яких менше п’яти тисяч гривень, а також громадяни, які отримують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

«Пенсіонерам, які отримують пенсії на банківські картки, одноразова допомога буде зарахована автоматично, а тим, хто отримує пенсію через “Укрпошту”, гроші принесе листоноша», — уточнили в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов раніше заявляв, що карантин в Україні, який ввели через пандемію коронавірусу COVID-19 почнуть послаблювати, як тільки епідеміологічний стан в країні почне поліпшуватися. Станеться це не раніше Великодня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...