Парад 9 травня у Москві буде: Кремль прийняв рішення

У Росії зареєстрували 2 558 нових випадків зараження коронавірусом

Парад 9 травня у Москві буде: Кремль прийняв рішення
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Парад на честь 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбудеться у будь-якому випадку – 9 травня або пізніше.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс, про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Він підкреслив, що в Росії не мають наміру переносити парад Перемоги або переносити “Безсмертний полк”.
Пєсков пояснив, що такі рішення прийматимуть пізніше з урахуванням розвитку епідеміологічної ситуації: “Але я можу сказати одне: ні в кого не повинно бути сумнівів, що парад Перемоги і святкування Дня Перемоги буде обов’язково – я не знаю, чи буде це 9 травня або пізніше, – але воно буде обов’язково”.

Між тим, в Міноборони неодноразово заявляли, що підготовка до параду Перемоги триває. З кінця березня на підмосковному полігоні “Алабіно”, де створено точну копію Червоної площі, йдуть спільні тренування піших парадних розрахунків і механізованих колон.

Зазначимо, за останню добу в Росії зареєстрували 2 558 нових випадків зараження коронавірусом в 62 регіонах. Загальне число хворих зросло до 18 328 осіб. Більшість нових випадків зараження зафіксовано в Москві (1355 осіб). Загальна кількість померлих зросла до 148 осіб.

Нагадаємо, Київ вийшов на перше місце по захворюваності на коронавірус – за минулу добу в столиці зареєстрували рекордну кількість нових випадків коронавірусу COVID-19 — 79. 63 випадки з них були зафіксовані в Києво-Печерській лаврі, яку вже закрили на карантин.

Джерело: Народна Правда