Пасхальний виступ італійського тенора побив рекорди переглядів на YouTube

Концерт співака подивилися більше 35 мільйонів глядачів з усього світу

Пасхальний виступ італійського тенора побив рекорди переглядів на YouTube
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Італійський тенор Андреа Бочеллі виступив в порожньому Міланському соборі до дня святкування католицького Великодня. З неділі це виконання співака подивилися понад 35 млн глядачів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на YouTube.

Loading...

12 квітня 25 млн глядачів з різних куточків світу дивилися і слухали концерт і в режимі онлайн, і після його завершення.

“У день, коли ми святкуємо віру в торжество життя, я маю честь і щасливий відповісти “так” на запрошення міста і Кафедрального собору Мілана, – зазначив Бочеллі. – Я вірю в силу спільної молитви; я вірю в християнську Пасху, універсальний символ відродження, який дійсно потрібен кожному прямо зараз – незалежно від того, віруючі вони чи ні”.

Міланський собор – один з найбільших храмів в Італії, який за розмірами поступається лише собору Святого Петра у Ватикані.

Нагадуємо, в Італії з 14 квітня готуються послабити карантин через коронавірус, який оголосили в країні 9 березня. Влада має намір відкрити магазини з продажу книг, канцтоварів та дитячого одягу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що карантин, а саме соціальне дистанціювання, доведеться дотримуватися до 2022 року для того, щоб сезонні спалахи коронавірусу COVID-19 не перевантажували системи охорони здоров’я.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...