Під загрозою новонароджені: пологовий на Івано-Франківщині закрили на карантин через спалах коронавірусу

Вагітних і пацієнток гінекологічного відділення відправлять машинами швидкої допомоги в Івано-Франківський обласний перинатальний центр.

Під загрозою новонароджені: пологовий на Івано-Франківщині закрили на карантин через спалах коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У місті Калуш Івано-Франківської області стався спалах коронавірусної інфекції в пологовому будинку. Там захворіли 14 медиків. Заклад закрили на карантин.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили на брифінгу в Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Діагноз COVID-19 підтвердили у 10 медсестер, анестезіолога і трьох акушерів-гінекологів.

Вагітних та пацієнток гінекологічного відділення відправлять машинами швидкої допомоги в Івано-Франківський обласний перинатальний центр.

В Україні коронавірус підтвердили у 3764 людина. На амбулаторному лікуванні перебувають 2145 пацієнтів. Заразилися 684 медичних працівників.

Брифінг про ситуацію з коронавірусною інфекцією

Учасники:Роман Пицків – заступник начальника головного управління нацполіції в області;Руслан Савчук – директор Івано-Франківського обласного лабораторного цетру;Марія Савка – перший заступник голови облдержадміністрації;Ірина Кобельська – в.о. директора департаменту охорони здоров'я;

Gepostet von Івано-Франківська обласна державна адміністрація am Mittwoch, 15. April 2020

Нагадуємо, у всьому світі з початку пандемії COVID-19 заразилися коронавірусом більше 2 мільйонів чоловік.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що інфекція продовжує поширюватися, незважаючи на карантин, який вводять багато країн. Крім літніх людей з хронічними захворюваннями, Covid-19 часто вражає людей з алергіями.

Також повідомлялось, що карантин, а саме соціальне дистанціювання, доведеться дотримуватися до 2022 року для того, щоб сезонні спалахи коронавірусу COVID-19 не перевантажували системи охорони здоров’я.

Джерело: Народна Правда