Генерал-зрадник Шайтанов планував вбивство Авакова: деталі гучного розслідування

Російські спецслужби завербували Шайтанова ще до 2014 року

Генерал-зрадник Шайтанов планував вбивство Авакова: деталі гучного розслідування
Автор Олена Лавринець в Новини/Правда про чиновників
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Затриманий за підозрою в державній зраді і здійсненні терористичних актів генерал-майор СБУ Валерій Шайтанов ФСБ був завербований ще до 2014 року. Від російських спецслужб Шайтанов отримав завдання вбити не тільки добровольця Адама Осмаєва, але і главу МВС Арсена Авакова.

Loading...

Про це на своєму YouTube-каналі повідомив журналіст Дмитро Гордон, посилаючись на анонімні джерела в СБУ.

“Шайтанов отримав замовлення ліквідувати Адама Осмаєва минулої осені. Це чеченський добробатовец, який воював за Україну. Наші ЗМІ пишуть, що за ліквідацію Осмаєва Шайтанову пообіцяли $200 тис. і російський паспорт. За моїми даними, йому було обіцяно від $500 тис. до $1 млн за ліквідацію Осмаєва. Шайтанов взявся найняти вбивцю серед колишніх альфівців. І ось ці дії вже були під контролем СБУ”, – повідомив Гордон.

За його словами, колишній співробітник “Альфи”, якого найняв Шайтанів, виявився подвійним агентом.

“І він Шайтанова документував. Осмаєв був попереджений, кілька днів тому була інсценізація його вбивства. Осмаєва загримували під вбитого, він лежав на землі зі зв’язаними руками. Це фото передали Шайтанову для підтвердження факту виконання замовлення (я його бачив). Мої джерела підтверджують, що вбивство Осмаєва було для Шайтанова своєрідною розминкою. Йому було доручено ліквідувати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова”, – повідомив Гордон.

Як з’ясував Гордон, Шайтанов раніше був командиром харківської “Альфи” і, за деякою інформацією, керував підпалом київського Будинку профспілок під час Революції гідності.

“Але для цього потрібні підтвердження”, – уточнив журналіст.

За його словами, російські спецслужби завербували Шайтанова ще до 2014 року.

“СБУ дізналися про роботу Шайтанова на ФСБ, тому що з ФСБ працювали американські і європейські спецслужби. Саме вони передали інформацію про Шайтанова як про агента ФСБ в СБУ”, – пояснив Гордон.

Нагадаємо, Служба безпеки України 14 квітня викрила генерал-майора СБУ, який працював на ФСБ РФ і готував теракти в Україні — Валерія Шайтанова. Його підозрюють у державній зраді і здійсненні терористичних актів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...