Коронавірус без симптомів: як розпізнати хворобу

Слід звернути увагу на втрату відчуттів, розлади травлення і безпричинну втому

Коронавірус без симптомів: як розпізнати хворобу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус COVID-19 вже декілька місяців атакує  планету, ставши найбільшою пандемією за останні 100 років. За цей час ним інфікувалися більше двох мільйонів людей, понад 500 тисяч осіб одужали, а близько 128 тисяч осіб померли, однак кількість заражених може бути в рази більшою через специфічний характер протікання захворювання.  Вчені з Оксфордської школи у Великобританії назвали ознаки, за якими можна визначити, що людина заразилася коронавірусом або ж вже перенесла захворювання безсимптомно.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє РБК-Україна.

Loading...

Так, деякі пацієнти, які перехворіли коронавірусом,  скаржилися на втрату смаку або нюху. Іноді ці ознаки йдуть одна за іншою, іноді вони бувають окремо і нетривалий час. Наступною ознакою вчені назвали проблеми зі шлунком: у пацієнта можуть виникнути неприємні відчуття в області живота, розлад кишківника, діарея або нудота.

Також симптомом COVID-19 може стати безпричинний кон’юнктивіт – запалення слизової оболонки очей. Може з’явитися сльозотечіння,   червоні плями на очах і змінитися колір жилок.

З найпоширеніших симптомів коронавірусу пацієнти відзначають безпричинну втому і сонливість. Як відзначали інфіковані, у них був повний занепад сил, при тому що вони не виконували ніякої фізичної роботи та не перенавантажилися. До сильної втоми може додатися сонливість. Людина може постійно хотіти спати, навіть якщо перед цим повністю виспалася.

Вчені відзначають, що ці симптоми проявляються найчастіше при легкій формі коронавірусу та у пацієнтів вони можуть бути протягом декількох днів, а потім зникнути. У більш серйозних випадках хвороба починається з високої температури, болю в горлі та проблем з диханням.

Нагадаємо,  відмітини, схожі на невеликі синці або висип, як при вітряній віспі можуть говорити, що у вас коронавірус COVID-19. Новий симптом коронавірусу озвучили медики Італії та Іспанії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...