Медики назвали новий небезпечний симптом коронавірусу

Коронавірус у деяких пацієнтів проявляється на стопах

Медики назвали новий небезпечний симптом коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Відмітини, схожі на невеликі синці або висип, як при вітряній віспі можуть говорити, що у вас коронавірус COVID-19. Новий симптом коронавірусу озвучили медики Італії та Іспанії.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, фото можливих симптомів захворювання опублікувала іспанська Рада ортопедів.

Медики помітили, що коронавірус COVID-19 у деяких пацієнтів проявляється на стопах. При цьому найчастіше цей симптом хвороби спостерігався у дітей, проте не у всіх випадках. Іспанські ортопеди вважають, що наявність таких слідів може бути приводом для перевірки на коронавірус.

Схоже відкриття зробив також дитячий дерматолог з італійського міста Барі Маццотта Трокколи. Він зауважив, що відмітини на стопах з’являються приблизно у кожного п’ятого пацієнта.

“Якщо вдасться шляхом подальших спостережень підтвердити, що це клінічна ознака Covid-19, то її можна використовувати для виявлення дітей із зародковою інфекцією, які вже можуть заражати інших”, – стверджує він.

Медики назвали новий небезпечний симптом коронавірусу

Нагадаємо, медики не раз попереджали про те, що коронавірус у деяких пацієнтів може протікати безсимптомно. Напередодні вчені з Оксфордської школи у Великобританії озвучили п’ять ознак, які повинні насторожити людину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...