Карантин на Великдень буде посилено: що потрібно знати

Під час богослужінь у церкві можуть бути максимум 10 чоловік - люди, які забезпечують службу, а також ті, хто забезпечує трансляцію онлайн

Карантин на Великдень буде посилено: що потрібно знати
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Великдень в Україні пройде в цьому році в умовах суворого карантину, який запровадили через спалах коронавірусу COVID-19.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про те, які обмежувальні заходи вживатимуть правоохоронці розповів радник міністра внутрішніх справ України Юрій Тандит.

За його словами, в містах заборонені відвідування храмів на свята і діють суворі обмеження на пересування. Юрій Тандит стверджує, що поліція не допустить провокацій та масового скупчення людей у церквах під час Великодніх богослужінь.

Поліція готова штрафувати порушників, а також складати протоколи, але не буде це робити відразу – спочатку будуть проводити роз’яснювальну роботу. А ось при повторному порушенні – протокол і штраф у розмірі від 17 тисяч гривень.

Великдень-2020: де і коли дивитися богослужіння онлайн, повний розклад

“Під час богослужінь у церкві можуть бути максимум 10 чоловік – люди, які забезпечують службу і допомагають її проводити, а також ті, хто забезпечує трансляцію онлайн”, – розповів Юрій Тандит.

Він додав, що парафіяни можуть зайти в храм після служби, але і тут є обмеження. Якщо церква невелика – то по одній людині, якщо велика – не більше двох.

Як повідомлялося раніше, з 18 квітня в Києві обмежать доступ до міських кладовищ, виняток буде робити тільки для процедури поховання — з дотриманням норм, які встановили на час карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...