Путін під загрозою: охорона Кремля заразилася коронавірусом

Хворіють понад 30 військових Преображенського полку

Путін під загрозою: охорона Кремля заразилася коронавірусом
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Москві 154 комендантський Преображенський полк Московського гарнізону став осередком поширення коронавірусу COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал “Вольнодумец”.

Loading...

За інформацією каналу, який посилається на російських військових кураторів у Донецьку, коронавірус COVID-19 підтверджено у більш ніж 30 військовослужбовців полку.

Зазначимо, Преображенський полк здійснює охорону московського Кремля, бере участь у заходах за участю керівництва Росії, забезпечує безпеку військових судів, прокуратури та інших об’єктів у самій Москві.

Наводимо повне повідомлення Telegram-каналу

“Епідемія в російській армії

Ситуація з поширенням коронавірусу в підрозділах російської армії продовжує погіршуватися з кожним днем, в тому числі це стосується і підрозділів, які готуються до параду 9 травня.

У зв’язку з катастрофічною епідеміологічною ситуацією, в Кремлі вже повноцінно розглядають варіант скасування параду 9 травня і його перенесення на іншу дату. Як один з варіантів розглядається 3 вересня.

Саме для цього, в Росії змінили дату закінчення Другої світової війни — тепер ця подія відзначатиметься не 2 вересня, а 3-го числа того ж місяця. Відповідний закон прийнятий Держдумою за ініціативою групи депутатів.

Також, російські власті почали інформаційну підготовку до скасування параду 9 травня. У зв’язку з цим, ветеранські організації Росії, за вказівкою з Кремля, попросили президента РФ Володимира Путіна перенести традиційний парад з 9 травня на більш пізню дату у зв’язку з небезпекою епідемії коронавірусу.

Крім того, в додаток до мого вчорашнього посту https://t.me/Volnodumetz/245 від того ж джерела стало відомо, що вірус продовжує активно поширюватися серед командування і підрозділів російського ВДВ, зокрема, дуже складна епідеміологічна ситуація склалася в Рязанському повітряно-десантному училищі.

Також, від російських військових кураторів в Донецьку стало відомо, що в Москві виявлений новий осередок зараження серед військовослужбовців. Але оскільки це не простий військовий підрозділ, то там стався грандіозний кіпіш, тому що коронавірус підтверджений у більш ніж 30 військовослужбовців 154-го комендантського Преображенського полку Московського гарнізону. А скільки ще інфікованих у цьому полку ніхто не знає, всіх поки масово тестують.

Як відомо, цей полк здійснює охорону Кремля, бере участь у заходах за участю керівництва Росії, забезпечує безпеку військових судів, прокуратури та інших об’єктів у самій Москві.

Важко навіть уявити, скільки людей могло інфікуватися від цих військовослужбовців, які несуть службу в зазначених відомствах”.

Як повідомлялося раніше, кількість хворих на COVID-19 в Росії перевищила 32 тисячі осіб. Тільки за добу підтверджені 4069 нових випадків коронавірусу COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...