В Україні закривають кладовища: прийнято скандальне рішення

У святкові дні буде посилено контроль над дотриманням обмежувальних заходів

В Україні закривають кладовища: прийнято скандальне рішення
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

З 18 квітня в Києві обмежать доступ до міських кладовищ, виняток робитимуть тільки для процедури поховання – з дотриманням норм, які встановили на час карантину.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ході брифінгу повідомив мер Віталій Кличко.

Loading...

“У святкові дні в столиці буде посилено контроль над дотриманням обмежувальних заходів, зокрема, біля храмів! Представники поліції, муніципальної варти і муніципальної охорони спільно патрулюватимуть території перед церквами і публічні місця і зони відпочинку”, – сказав Кличко.

Кличко також нагадав, що з 16 квітня посилено контроль і на в’їздах у столицю: водіям і пасажирам транспорту на основних в’їздах вимірюють температуру.

Додамо, також стало відомо про закриття на карантин Іонинського монастиря УПЦ МП. Кличко уточнив, що у монастирі в декількох чоловік був діагностований коронавірус. Зараз там працюють бригади санітарних лікарів.

Зазначимо, за минулу добу в Києво-Печерській лаврі було виявлено 7 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19.

Одночасно з цим міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні спостерігається дефіцит донорської крові. За його словами, запаси знизилися до 2-4 разів. МОЗ України звернувся до голів ОДА, щоб вони забезпечили прийом спеціалізованими установами та закладами переливання крові осіб, які виявили бажання бути донорами, та зменшити їхній контакт між собою, а також здійснити транспортування у пункти здачі крові.

В Україні закривають кладовища: прийнято скандальне рішення

Як повідомлялося раніше, у намісника Свято-Троїцького Іонинського монастиря (УПЦ Московського патріархату), архиєпископа Іону (Черепанова) виявили коронавірус COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...