Коронавірус в Україні: топ-5 місць, де легко захворіти

Експерти розповіли, в яких місцях можна заразитися COVID-19

Коронавірус в Україні: топ-5 місць, де легко захворіти
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус в Україні можна підхопити де завгодно – починаючи від ручки дверей власної квартири і закінчуючи громадськими місцями.

Loading...

Медики опублікували рейтинг місць, які є “розсадниками” хвороби, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Найбільше українці хворіють при наступних обставинах:

1-е місце – відвідування аптеки. Крім тих же факторів ризику, популярних для всіх громадських місць, у черзі в аптеці з більшою ймовірністю можуть перебувати потенційно хворі коронавірусом. Вони можуть передавати купюри, на яких знаходяться віруси провізору, а останній, в свою чергу, дає здачу ними і чіпає ліки руками після контакту з грошима.

2-е місце – похід в магазин. Ситуація з касиром у магазині може бути аналогічній ситуації з провізором. Але особливістю продуктових магазинів є те, що їх відвідування необхідно з більшою частотою, а харчуються всі люди – і хворі, і здорові.

3-е місце – АЗС. На заправних станціях, які працюють у звичайному ж режимі, також присутні магазини і контакт з готівкою.

4-е місце – прогулянка з вихованцями. Тварин необхідно вигулювати кілька разів на день і як правило, такі прогулянки супроводжуються активною грою і можливої комунікацією з іншими людьми або зараженими предметами.

5-е місце – вихід на вулицю для виносу сміття. Простий контакт з дверною ручкою під’їзду може призвести до поширення коронавірусу.

Будьте акуратні і не виходьте з дому без нагальної потреби. І не забувайте носити маску і мити руки після вулиці.

Нагадаємо, що станом на 18 квітня в Україні зафіксовано вже 5106 випадків захворювання. За минулу добу на COVID-19 захворіли ще 444 українців.

Також раніше в МВС попередили про спалах COVID-19 після Великодня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...