“Нафтогаз” поверне українцям гроші за зайвий газ: що відомо

Через теплу зиму акція "Нафтогазу" виявилася невигідною

”Нафтогаз” поверне українцям  гроші за зайвий газ: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

До початку опалювального періоду 2019-2020 року НАК “Нафтогаз України”  пропонував українцям придбати блакитне паливо наперед. Тепер же, з урахуванням теплої зими, тим, хто скористався такою можливістю, повернуть гроші за невикористаний газ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на своїй сторінці Facebook повідомив глава “Нафтогазу” Андрій Коболєв.

“Фахівці “Нафтогазу” вже провели звірку даних з усіма газопостачальними компаніями, які продавали газ в рамках акції. Ми направили кошти за невикористаний ресурс “Газового запасу “на рахунку газзбутів”, – пояснив на своїй сторінці Facebook глава “Нафтогазу” Андрій Коболєв.

“Нафтогаз” поверне українцям  гроші за зайвий газ: що відомо

З 20 квітня українські споживачі можуть звертатися до своїх газопостачальним компаніям, щоб вибрати зручний спосіб повернення коштів або зарахувати їх для оплати газу в майбутньому.

Нагадаємо, після того, як українці почали отримувати дві платіжки за газ, стало відомо про ще один “сюрприз” – кількість платіжок може знову зрости, вже в червні.

Зазначимо, раніше  «Нафтогаз» оголосив лютневу ціну на газ для населення. Вона виявилася нижче на 15%, ніж в січні. Так, без урахування ПДВ, торгових націнок постачальників і логістики вартість одного кубометра встановлена ​​на рівні 3,95 гривні, а з усіма зборами від 5 до 5,5 гривні залежно від регіону. Ці значення будуть відображені в платіжках, які прийдуть до 15 березня.

Джерело: Народна Правда