У МВС назвали «можливою диверсією» пожежі в Чорнобильській зоні та Житомирській області

Пожежі можуть бути спланованою кампанією з дестабілізації в країні

У МВС назвали «можливою диверсією» пожежі в Чорнобильській зоні та Житомирській області
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Масштабні лісові пожежі у Житомирській області і Чорнобильській зоні відчуження могли відбутися в результаті заздалегідь спланованої диверсії.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка у Facebook.

За його словами, в МВС не виключають, що лісові пожежі були спланованою диверсією з метою дестабілізації ситуації і нагнітання істерії серед населення.

“Зараз все вказує на те, що це могла бути заздалегідь продумана кампанія, з розрахунком напрямку вітру. Мета замовників і організаторів зрозуміла: спроба дестабілізації ситуації, нагнітання істерії та посилення панічних настроїв серед населення в умовах карантину та протидії поширенню коронавіруса”, – заявив він.

Як зазначив радник глави МВС, правоохоронці з’ясують, хто може стояти за цією вірогідною провокацією.

“МВС і Національна поліція України закликають усіх свідомих громадян повідомляти про виявленні факти та місцезнаходження передбачуваних паліїв і диверсантів, які здійснюють провокації з підпалами в лісових зонах”, – додав Шкіряк.

Нагадаємо, 18 квітня в українській столиці в повітрі зафіксовано наявність продуктів горіння. У зв’язку з цим киян попросили не виходити на вулицю без потреби.

Крім цього, днями Київ побив антирекорд, очоливши список міст за рівнем забруднення повітря.

Також раніше міністр МВС Арсен Аваков повідомив, що вже вдалося ліквідувати більше третини лісових пожеж на території Житомирської області. Також було локалізовано 5 пожеж. Загалом, вогнем було знищено 7800 га лісової підстилки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...