Австрія вже влітку може відкритися для туристів

В Австрії пускатимуть туристів з країн, які побороли коронавірус

Австрія вже влітку може відкритися для туристів
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Австрія не виключає, що влітку почне пускати до себе туристів з країн, які змогли взяти під контроль ситуацію з поширенням коронавіруса, зокрема, з Німеччини.

Loading...

Про це заявила міністр туризму Австрії Елізабет Кестингер в інтерв’ю Die Presse, повідомляє “Європейська правда“.

“Нам треба готуватися до різних видів відпусток цього року. Але оскільки поширення коронавірусу зараз відносно під контролем, ми як федеральний уряд вже можемо обіцяти поступове пом’якшення заходів і ми переконані, що туристичні поїздки цього літа можливі”, – сказала Кестингер.

Втім, вона зазначила, що обмеження на подорожі через пандемію коронавірусу будуть діяти протягом кількох місяців.

“Однак, якщо країни будуть демонструвати таку добру, позитивну динаміку, як Німеччина, є висока ймовірність досягти двосторонніх домовленостей”, – сказала міністр.

Варто зазначити, що найбільше туристів приїжджає до Австрії саме з Німеччини – близько 30%.

Міністр охорони здоров’я Німеччини Йенс Шпан заявив, що на п’ятницю 17 квітня епідемія коронавірусу взята під контроль.

Нагадаємо, в Австрії відкрилися невеликі магазини, які не працювали останні тижні через карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусом.

Великі торгові центри залишаються закритими до 2 травня. Ресторани та готелі можуть поступово почати відкриватися з середини травня.

Нагадаємо, що епідемія короновирусной інфекції продовжує мандрувати по світу. Так станом на ранок, 19 квітня, в РФ зафіксовано 6060 нових випадків коронавірусу. Таким чином Росія увійшла в десятку країн за кількістю заражених COVID-19.

У теж час, Президент США Дональд Трамп заявив, що в окремих штатах країни буде ослаблений карантин — штати Техас і Вермонт дозволять окремим категоріям підприємств відновити роботу в понеділок, 20 квітня. Влада країни зважуються на цей крок, незважаючи на активне поширення коронавірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...