Велика Британія розпочала масовий випуск вакцини від COVID-19

До вересня планують виготовити близько мільйона доз

Велика Британія розпочала масовий випуск вакцини від COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У Великій Британії запускають масове виробництво потенційної вакцини проти коронавірусу. Вакцина  від COVID-19 вчених Оксфордського університету  виробляється на семи підприємствах у Великій Британії, континентальній Європі, Індії та Китаї.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Сьогодні“.

Як очікується, до вересня, коли мають завершитися клінічні випробування вакцини, планують виготовити близько мільйона доз.

“Ми почали ризиковане виробництво цієї вакцини не тільки в невеликих масштабах, але і з мережею виробників в семи різних місцях по всьому світу. Мета полягає в тому, щоб приблизно до вересня отримати як мінімум мільйон доз, коли ми також сподіваємося отримати результати ефективності випробування”, – повідомив професор університету Адріан Хілл.

Вчені оголосили набір добровольців для тестування вакцини на людях.

Нагадаємо, медики не раз попереджали про те, що коронавірус у деяких пацієнтів може протікати безсимптомно. Напередодні вчені з Оксфордської школи у Великобританії озвучили п’ять ознак, які повинні насторожити людину.

Додамо, що відмітини, схожі на невеликі синці або висип, як при вітряній віспі можуть говорити, що у вас коронавірус COVID-19. Новий симптом коронавірусу озвучили медики Італії та Іспанії.

Джерело: Народна Правда