Індексація пенсій в Україні: хто залишиться без додаткових виплат

Надбавку отримають 10,2 мільйона українських пенсіонерів

Індексація пенсій в Україні: хто залишиться без додаткових виплат
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні в травні місяці пенсії будуть підвищені в результаті автоматичної індексації, але деякі категорії українців можуть залишитися без доплат. Кому не підвищать пенсію цієї весни повідомляє НАРОДНА ПРАВДА”, посилаючись на РБК Україна.

У травні цього року, в результаті індексації, надбавку отримають 10,2 мільйона українських пенсіонерів із загального числа одержувачів виплат. Середня сума доплат становитиме 260 гривень. Мінімальна виплата по стажу буде підвищена в кінці весни до 2100 гривень.

Loading...

При цьому на 11% буде підвищено розрахунковий розмір пенсії – ту що заробили – а не ту, яку за фактом отримує людина. І якщо завдяки додатковим прибавкам до пенсії фактичні виплати вже на 11% вище, то індексація на остаточну суму впливу не матиме.

Для яких категорій індексація в травні не вплине на розмір пенсії:

-пенсіонерів, у кого фактичний розмір пенсії вище, ніж розрахунковий;
-якщо пенсію отримують за “спеціальним” умовами.

Раніше індексацію збиралися провести у березні, пізніше перерахунок пенсій перенесли на вересень, а потім – на травень.

Нагадуємо, українські пенсіонери зможуть подати до Пенсійного фонду України заяву про перерахунок виплат в електронному вигляді. Це дозволить домогтися перерахунку пенсії та обмежити соціальні контакти під час карантину.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що українцям роз’яснили, який трудовий стаж потрібно мати за новими правилами, щоб вийти на заслужену пенсію.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...