Лікар назвав найкращі “ліки” у разі легкої формі коронавірусу

Лікар рекомендує пити дуже багато рідини

Лікар назвав найкращі “ліки” у разі легкої формі коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У випадках, коли захворювання на коронавірус COVID-19, протікає безсимптомно або з мінімальною симптоматикою, єдиним ефективним засобом для найбільш швидкого одужання є рясне пиття.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  OBOZREVATEL  розповів реаніматолог, анестезіолог з Ізраїлю Борис Бриль.

Loading...

“80% людей переносять коронавірус безсимптомно, вони не відчувають взагалі жодної симптоматики або мають легку – температура, кашель, переважно в більш молодих, більш сильних людей. Просто треба пити дуже багато рідини. Рясне пиття – і все”, – підкреслив він.

“Не треба скуповувати імбир, часник, втирати березову кору собі в ліве вухо або вити на місяць, що сходить. Це все з однієї опери. Якщо комусь подобається пити чай з імбиром, то нехай п’є, тому що це смачно. А якщо вони хочуть цим лікуватися, то це дурниця. І ті, хто це пропагує, – шамани й шарлатани”, – заявив медик.

Нагадаємо, медики не раз попереджали про те, що коронавірус у деяких пацієнтів може протікати безсимптомно. Напередодні вчені з Оксфордської школи у Великобританії озвучили п’ять ознак, які повинні насторожити людину.

Додамо, що відмітини, схожі на невеликі синці або висип, як при вітряній віспі можуть говорити, що у вас коронавірус COVID-19. Новий симптом коронавірусу озвучили медики Італії та Іспанії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...