Підпали українських лісів: Нацгвардія почала антидиверсійну операцію

Поліція розглядає версію підпалу на Житомирщині, де вирують лісові пожежі

Підпали українських лісів: Нацгвардія почала антидиверсійну операцію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У МВС створили спеціальну групу з протидії підпалам, а Нацгвардія розпочала проведення антидиверсійної  операції в лісах.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Loading...

За словами глави МВС,  в неділю під час вечірнього моніторингового обльоту в Чорнобильській зоні виявили 4 “феномена” на площі близько 100 м. Він опублікував фото палаючого вогнища в лісі. Міністр зазначив, що ці осередки вдалося швидко згасити.

Підпали українських лісів: Нацгвардія почала антидиверсійну операцію

“Поліція вже займається цим та іншими інцидентами. Створив спеціальну групу МВС, Нацгвардія почала антидиверсійну операцію в лісі” , – прокоментував подію Аваков

Міністр зазначив, що через надзвичайно суху зиму рівень води в екосистемі пішов вниз на 1.5-2 метра, а лісова, особливо хвойна підстилка дуже вразливі для пожежі.

“І все це, звичайно, можливість для негідників і провокаторів. Хтось хоче зіпсувати життя в країні, хтось заховати вогнем свої брудні справи. Ми це дуже ясно все розуміємо. І миритися не маємо наміру – і вживаємо заходів. Прошу всіх, хто володіє будь-якою інформацією – зателефонуйте в поліцію”,  – написав Аваков.

Також міністр пообіцяв, що винні в підпалах точно попадуться і штрафом не відбудуться.

Нагадаємо, станом на 7 ранку понеділка, 20 квітня, в Житомирській області продовжується гасіння окремих осередків пожеж на території двох лісництв, в зоні відчуження в Київській області – на території п’яти лісництв.

Додамо, що голова Національного корпусу Андрій Білецький звернувся до Державної служби України з надзвичайних ситуацій та закликав створити загони з добровольців для гасіння пожеж в Житомирській області.

Також рятувальники ДСНС продовжують гасити масштабні лісові пожежі, які близько двох тижнів горять у Київській і Житомирській області, задіяні літаки і військова техніка.

Джерело: Народна Правда