Дешевшає не тільки нафта: що відбувається з курсом долара сьогодні

Євро коштує 29,4277 грн

Дешевшає не тільки нафта: що відбувається з курсом долара сьогодні
Автор Романова Марі в Курс валют/Новини

Національний банк України на 21 квітня встановив офіційний курс долара на рівні 27,07 гривень.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт регулятора.

Loading...

Курс долара опустився на 13 копійок, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.

Офіційний курс гривні до долара на 21 квітня встановлено на такому рівні: 27,0774 гривень за 1 долар. При цьому курс долара на 17 квітня становить 27,2022 гривень за 1 долар.

Дешевшає не тільки нафта: що відбувається з курсом долара сьогодні

Відзначимо, напередодні член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин і керівник відділу аналітики ГК Forex club Андрій Шевчишин розповіли, яким буде долар на цьому тижні. Так, Олег Пендзин не рекомендує чекати істотних змін курсу. Він вважає, що ділова активність, пов’язана з купівлею та продажем валюти на міжбанківському ринку, навіть не встигне розвернутися. До того ж, через карантин вона і так помітно впала.

Шевчишин підтверджує слова аналітика: “Загальну активність готівкового ринку стримують карантинні заходи і падіння ділової активності. Ймовірно, на наступному тижні гривня буде коливатися в діапазоні 27-27,5 за долар, більше того – курс може навіть спуститися ближче до 27”.
Нагадаємо, 20 квітня вперше в історії ціна на травневі ф’ючерси нафти WTI стала негативною, досягнувши до кінця торгів мінус 37,6 доларів за барель. Це означає, що продавець повинен доплатити покупцеві.  Однак 21 квітня ціна на американську нафту на світових біржах вийшла з негативної зони.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...