Пандемія COVID-19 змусить людство перейти на новий етап розвитку – автор “Чорного лебедя”

Пандемія вже навчила людей бути більш ощадливими до своїх ресурсів

Пандемія COVID-19 змусить людство перейти на новий етап розвитку – автор “Чорного лебедя”
Автор Желізняк Олександр в Новини

Коронавірус  COVID-19 призведе до того, що людство усвідомить вигоду віддаленої роботи, тому у нього зникне бажання жити в містах. Люди переселятимуться в сільську місцевість.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив в інтерв’ю РБК економіст, трейдер і автор філософської теорії “Чорний лебідь” (теорія розглядає важкопрогнозовані і рідкісні події, які призводять до значних наслідків) Нассім Талеб.

“Зараз люди розуміють, що на якість їхнього життя впливає не тільки країна, але і конкретний штат або місто. Наприклад, губернатор Огайо справляється з поточними завданнями краще, ніж Дональд Трамп. Це привід переїхати в Огайо”, – привів він як приклад ситуацію у США.

Експерт вважає, що пандемія вже змінила життя людей, тому що вони стали більш ощадливими до своїх ресурсів. “Перебуваючи в самоізоляції, вони вчаться економити гроші, уникаючи спонтанних покупок. У цьому сенсі відбувається відкат до старих добрих часів. Криза цей тренд додатково посилить”, – сказав Талеб.

На думку письменника, коронавірус прискорить перехід до онлайн-освіти, а університети стануть непотрібними. Те ж відбудеться і з багатьма компаніями.

“Коли з’явилися перші факс-машини, багато хто вважав, що вони “знищать міста”, адже обмінюватися документами тепер можна на відстані. Те ж саме говорили після появи інтернету. Але ось зараз Zoom і інші програми відеотелефонії нарешті дійсно виконають ці прогнози”, – зазначив він.

Також Талеб спрогнозував, скільки може тривати пандемія. “Я не думаю, що пандемія триватиме роки, – і все-таки вона не спаде досить довго. Крім того, треба розуміти, що скасування карантину не буде означати кінця епідемії”, – наголосив він.

Нагадаємо, вчені назвали всі симптоми коронавірусу і розповіли, через скільки днів вони проявляються.

Додамо, що люди похилого віку, курці, люди із зайвою вагою і хронічними захворюваннями (проблеми з серцево-судинною системою, діабет) – основна група ризику при коронавірусі COVID-19. Для таких людей коронавірус може виявитися смертельним захворюванням.

Джерело: Народна Правда