США закривають країну для іміграції: кого більше не пустять

Офіційна тимчасова заборона на видачу нових грін-карт і робочих віз може бути підписана в найближчі дні

США закривають країну для іміграції: кого більше не пустять
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп планує тимчасово закрити країну для іммігрантів, які приїжджають сюди жити і працювати. Це повинно знизити конкуренцію з іноземними фахівцями за робочі місця для американських громадян і сприяти відновленню економіки після локдауну.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє New York Times.

Раніше адміністрація Трампа виправдала негайне закриття країни від біженців та іммігрантів без документів, пославшись на небезпечну епідеміологічну ситуацію. Це обурило правозахисників, які дорікнули Трампу і його радникам в спробі використовувати пандемію, щоб посилити імміграційні правила.

На думку журналістів, нове розпорядження американського президента стане наймасштабнішою його спробою захистити країну від решти світу. Як пишуть у виданні, офіційно тимчасову заборону на видачу нових грін-карт і робочих віз може бути підписано в найближчі дні. Згідно з указом, процес схвалення адміністрацією заявок іноземців, охочих жити і працювати в США, буде припинено на невизначений термін.

Заборона на в’їзд торкнеться в тому числі фахівців, які вже багато років до цього отримували робочі візи в країну. Однак деяких співробітників з низки критично важливих галузей все ж можуть пустити в країну, йдеться в повідомленні.

Про намір підписати відповідний указ президент США оголосив у своєму Твіттер-акаунті в у вівторок, 21 квітня.

США закривають країну для іміграції: кого більше не пустять

“У світлі нападу з боку невидимого ворога, а також необхідності захищати робочі місця наших великих американських громадян, я підпишу розпорядження про тимчасове призупинення імміграції до Сполучених Штатів”, – пише Трамп.

Нагадаємо, у США жителям на час карантину, який ввели через коронавірус COVID-19, безкоштовно видають продуктові набори.

Джерело: Народна Правда