У Києві під час карантину значно зросли суїцидальні настрої і домашнє насильство

Психологічної допомоги найбільше потребують чоловіки, які втратили роботу

У Києві під час карантину значно зросли суїцидальні настрої і домашнє насильство
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

У Києві через запроваджений в зв’язку з епідемією коронавірусу карантин збільшилася кількість звернень на гарячу лінію психологічної підтримки від чоловіків з суїцидальними настроями – чоловіки, що втратили роботу, на тлі фінансової кризи все частіше починають замислюватися про самогубство.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це «ФАКТАМ» розповіла заступник голови столичної міськдержадміністрації Марина Хонда.

За словами чиновниці, кількість звернень від чоловіків зросло на 20 відсотків.

Loading...

«Вперше психологи телефону довіри повідомили про нову динаміку. З’ясувалося, що переважну більшість турбує вимушене безробіття. Чоловіки втратили звичні ролі, не мають заробітку, як наслідок – виникають сварки в родинах, образи, почуття безвиході. У психологів зараз по 1-2 дзвінка в день, які стосуються саме суїцидальних намірів чоловіків », – зазначила Марина Хонда.

Що ж стосується насильства в сім’ї, то за минулий тиждень соціальні служби і поліція зафіксували 451 таке звернення. Всього за перший квартал за допомогою до психологів звернулася 5661 жертва домашнього насильства – 4636 жінок, 1010 чоловіків та 15 дітей.

Гаряча лінія з протидії насильству Київського міського центру роботи з жінками працює в режимі з 9:00 до 00:00. Кияни можуть звертатися в Службу психологічної підтримки по телефону: 044 272-15-00 (з мобільного) або 15-00 (зі стаціонарного телефону).

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну в середу, 15 квітня, повідомив, що за час карантину в Україні кількість безробітних збільшилася в десять разів у порівнянні з докарантинним періодом і доручив Мінекономіки допомогти центрам зайнятості прискорити виплату людям допомоги по тимчасовій втраті роботи.

До слова, Уряд планує продовжити карантин в Україні до 12 травня, однак пом’якшити його умови та дозволити громадянам відвідувати деякі об’єкти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...