В Україні скасують перепис населення через коронавірус: всі подробиці

На проведення Всеукраїнського перепису населення треба 5,8 млрд грн

В Україні скасують перепис населення через коронавірус: всі подробиці
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Соціальна правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов заявив, що запланований на 2021 рік Всеукраїнський перепис населення  може не відбутися через епідемію коронавірусу і запроваджений карантин.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють “Факти ICTV“.

Loading...

За словами міністра, процес дорого коштує, і на це у держави просто може не вистачити грошей.

“Бюджетний запит, який Держстат подав, здається, 5,8 млрд грн. У нас весь стабфонд на коронавірус – 65 млрд. Це дуже серйозне політичне рішення і це процес, який потрібно запускати заздалегідь”,  – повідомив Олег Немчінов.

За його словами, для того, щоб провести перепис у 2021 році, потрібно було почати підготовку ще у березні. Але все ж Держстат ще може її провести, для цього існує три сценарія: класичний, з допомогою опитувань і комбінований.

“Мені більше імпонує комбінований. Тут мова йде про те, що з максимальним використанням електронних носіїв, з максимальним використанням цифрових технологій, але водночас з дворовим обходом, з реальними речами”, – додав Немчінов.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну в середу, 15 квітня, повідомив, що за час карантину в Україні кількість безробітних збільшилася в десять разів у порівнянні з докарантинним періодом і доручив Мінекономіки допомогти центрам зайнятості прискорити виплату людям допомоги по тимчасовій втраті роботи.

До слова, Уряд планує продовжити карантин в Україні до 12 травня, однак пом’якшити його умови та дозволити громадянам відвідувати деякі об’єкти.

Додамо, що згідно з отриманими даними, станом на 1 грудня 2019 року в Україні проживає 37,3 мільйона чоловік. При цьому одна десята населення країни знаходиться в Києві.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...