ВООЗ розвінчала чутки про створення коронавірусу у лабораторії

Вчені припускають, що на шляху від кажанів до людини була проміжна тварина-носій вірусу

ВООЗ розвінчала чутки про створення коронавірусу у лабораторії
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Представник ВООЗ Фадела Шаїб  спростувала чутки про штучну природу походження коронавірусу COVID-19. За її словами,  всі наявні дані свідчать про те, що новий коронавірус виник у кажанів у Китаї наприкінці минулого року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  Радіо Свобода“.

Loading...

Так, на брифінгу 21 квітня   в Женеві Чаїб оприлюднила наявну в ВООЗ інформацію з метою припинення маніпуляції на предмет створення COVID-19 у лабораторних умовах.

“Усі наявні дані свідчать про те, що вірус має тваринне походження”, – зазначила представник ВООЗ.

 Чаїб наголосила, що поки неясно, як вірус подолав шлях до людини. Наразі припускають, що була проміжна тварина-носій вірусу.

Додамо, що раніше про відсутність доказів штучного походження коронавируса заявляв і Китай.

Нагадаємо, французький вірусолог, лауреат Нобелівської премії 2008 року Люк Монтаньє не виключає, що коронавірус SARS-CoV-2, який викликає небезпечне інфекційне захворювання — COVID-19, був створений в лабораторії. Вчений говорить, можливо стався випадковий витік.

Раніше вчені виявили, що коронавірус може бути більш термостійким, ніж передбачалося раніше. На думку дослідників з Університету Провансу, в реальних умовах при високому вірусному навантаженні стандартного протоколу по знезараженню від SARS-CoV-2 може бути недостатньо і потрібна більш висока температура.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...