Як підтримувати оселю в чистоті – 4 правила, про які ми постійно забуваємо

Як підтримувати чистоту в оселі і захиститися від мікробів

Як підтримувати оселю в чистоті – 4 правила, про які ми постійно забуваємо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Через вірус, який підстерігає нас на кожній погано продезінфікованій поверхні, багато людей ставлять собі питання, як правильно прибирати вдома та які засоби використовувати. Водночас багато хто не дотримується чотирьох елементарних, але важливих правил побутової гігієни, тим самим наражаючи себе на небезпеку.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА розказує, як потрібно правильно прибирати в оселі.

1. Опускайте кришку унітазу, перш ніж змивати воду. Незалежно від моделі унітазу, під час спуску води в повітря потрапляє багато різних небезпечних для здоров’я людини мікроорганізмів. А якщо ви хворієте, вірус разом з краплями може приземлитися на поверхнях туалету, до яких доторкаються інші люди.

2. Перевірте, як швидко діє дезінфекційний засіб. Слід уважно вивчити інформацію, яка написана на упаковці. Інакше може виявитися, що ваша праця по знешкодженню мікроорганізмів на поверхнях дверних ручок, столів і пультів, марна. Надзвичайно корисно буде завести звичку завжди перевіряти, скільки часу буде потрібно на те, щоб антисептик спрацював.

3. Не беріть з собою телефон в туалет або ванну. Крім того, самі телефони часто стають переносниками бактерій: за даними вчених, на поверхні гаджета в сім разів більше мікробів, ніж в туалеті. Тому потрібно регулярно не тільки мити руки, а й дезінфікувати свій смартфон.

4. Регулярно періть багаторазові сумки для покупок і не кладіть їх на прилавки. Сумки також не захищені від шкідливих мікроорганізмів, тому їх варто регулярно прати. Також рекомендується завести окремі шопери для м’яса і риби, оскільки ці продукти можуть бути переносниками бактерій.

Нагадаємо, раніше ми писали, про те, як правильно прибирати квартиру під час карантину.

Крім цього, нещодавно повідомлялося, як у період пандемії коронавірусу ходити до супермаркету. Яких правил слід дотримуватися, вирушаючи за продуктами, щоб зберегти нерви, придбати їжі і не заразитися коронавірусом?

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...