Фільми про автомобільні гонки

Фільми про автомобільні гонки
Автор Мария Правдова в Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Вважається, що кіно без погоні не стане захоплюючим, тому переслідування на автомобілях включені у  картини найрізноманітніших жанрів. Незважаючи на те, що столиця зараз на карантині, купити квитки в кіно в Києві зможе кожен охочий. У найближчому майбутньому обмеження знімуться, а при наявності квитків можна відразу піти на улюблене кіно.

Loading...

Різноманітність фільмів у жанрі «Гонки»

Всупереч поширеній думці, не тільки чоловіки, але й дівчата люблять кіно цього жанру. Хоча більшість часу на екрані і змагаються в майстерності керування автомобілем, є і додаткова сюжетна лінія. Часто вона комедійна або драматична.

Фільми про гоночну техніку можна розділити на такі категорії:

  • історії про професійний автоспорт (біографії відомих гонщиків);
  • фантастичні картини про авто з майбутнього;
  • вуличні гонки (тюнінг техніки).

Популярність подібних фільмів не вимагає особливого підтвердження. Чого вартий тільки фільм «Форсаж», який вийшов уже в 9 частинах. Мільйони глядачів з нетерпінням чекають нової частини. Не менш популярні фільми «Таксі», «Божевільний Макс» і т. д., які знімаються вже багато років, їх вийшло вже по декілька частин.

Захоплюючий сюжет і адреналін

Одна з особливостей такого кіно — яскраві спецефекти. Бюджет подібних картин дуже великий, адже часто потрібно привести транспорт в ідеальний стан або кардинально змінити його зовнішній вигляд. Враховуючи, скільки машин розбивається протягом фільму, залишається тільки здогадуватися про розміри бюджету. Кожен з таких автомобілів може коштувати сотні тисяч доларів. Але саме за такі спецефекти кіно про гонки так подобається глядачеві.

У свій час кожен з таких фільмів справив справжній фурор у автомобілістів. З’явилися безліч аксесуарів для авто так чи інакше пов’язаних з кінофільмами про автоспорт. Відвідування кінотеатру — яскрава можливість зануритися в сюжет: якісний об’ємний звук і чітке зображення тільки сприяє цьому. Зовсім скоро можна буде йти на кінопрем’єру, а квитки на найближчі покази купити прямо зараз.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...