Карантин можуть не пом’якшити: міністр повідомив, хто в цьому винен

Кількість віруючих в церквах перевищувала прогнози

Карантин можуть не пом’якшити: міністр повідомив, хто в цьому винен
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Карантин в Україні  можуть не пом’якшити через пасхальні служби Почаївської та Святогірської лаври, які призвели до нових спалахів коронавірусу COVID-19 у країні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на hromadske, таке припущення озвучив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов.

“Я думаю, що це цілком можливо, треба дивитися на ряд факторів. Якщо ви подивитеся на статистку Нацполіції, кількість віруючих у церквах перевищувала прогнози. Було значно менше, ніж у звичайний період, але в той же час це були досить ризиковані цифри, особливо в Почаєві та Донецькій області, де дійсно такі прецеденти були”, – зазначив він.

Немчинов також нагадав про ситуацію в Києво-Печерській лаврі. Незважаючи на те, що лавра закрита на карантин, там продовжують реєструвати нові випадки зараження коронавірусом: “На жаль, працівники спілкувалися з великою кількістю городян до того, як Лавра була закрита”.

На його думку, в такій ситуації спрогнозувати, продовжать чи пом’якшать карантин в Україні.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що його відомство проситиме уряд продовжити карантин після 24 квітня — до 12 травня. При цьому Степанов додавав, що міністерство планує робити пом’якшення карантинного режиму. Так, українцям можуть дозволити гуляти в парках, відвідувати музеї та бібліотеки.

Джерело: Народна Правда