Карантин можуть не пом’якшити: міністр повідомив, хто в цьому винен

Кількість віруючих в церквах перевищувала прогнози

Карантин можуть не пом’якшити: міністр повідомив, хто в цьому винен
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Карантин в Україні  можуть не пом’якшити через пасхальні служби Почаївської та Святогірської лаври, які призвели до нових спалахів коронавірусу COVID-19 у країні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на hromadske, таке припущення озвучив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов.

Loading...

“Я думаю, що це цілком можливо, треба дивитися на ряд факторів. Якщо ви подивитеся на статистку Нацполіції, кількість віруючих у церквах перевищувала прогнози. Було значно менше, ніж у звичайний період, але в той же час це були досить ризиковані цифри, особливо в Почаєві та Донецькій області, де дійсно такі прецеденти були”, – зазначив він.

Немчинов також нагадав про ситуацію в Києво-Печерській лаврі. Незважаючи на те, що лавра закрита на карантин, там продовжують реєструвати нові випадки зараження коронавірусом: “На жаль, працівники спілкувалися з великою кількістю городян до того, як Лавра була закрита”.

На його думку, в такій ситуації спрогнозувати, продовжать чи пом’якшать карантин в Україні.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що його відомство проситиме уряд продовжити карантин після 24 квітня — до 12 травня. При цьому Степанов додавав, що міністерство планує робити пом’якшення карантинного режиму. Так, українцям можуть дозволити гуляти в парках, відвідувати музеї та бібліотеки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...