Саакашвілі може стати віце-прем’єр-міністром: перші подробиці

Голосування за Саакашвілі може пройти в п'ятницю, 24 квітня

Саакашвілі може стати віце-прем’єр-міністром: перші подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Колишній президент Грузії і екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі може стати віце-прем’єр-міністром з питань реформ в уряді Дениса Шмигаля.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в коментарі Обозревателю розповіла заступник голови фракції “Слуги народу” Євгенія Кравчук.

Loading...

За її словами, зараз кандидатуру обговорюють у фракції. Голосування за Саакашвілі може пройти в п’ятницю, 24 квітня.

“Обговорення кандидатури буде відбуватися поетапно. Зараз же проходить сигнальне голосування в чатах груп. Виникають додаткові питання, тому ми вирішили до винесення питання додатково зустрітися фракцією, задати Саакашвілі питання”, – підкреслила Кравчук.

Вона також додала, що додавання цього кадрового питання до порядку денного може ініціювати президент. Поки офіційного документа в порядку денному немає, але ймовірність призначення 24 квітня зберігається.

“Одне засідання буде присвячене прийняттю законопроектів і постанов. А друге, яке ініціюють депутати по обговоренню ТСК. Ідея появи Саакашвілі в Кабінеті міністрів – він повинен бути у хорошому сенсі тараном для реформ у країні”, – підкреслила Кравчук.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі розповів, що посаду міністра при попередній владі можна було купити за кілька мільйонів доларів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...