В Україні почали тестувати власні ліки від коронавірусу: подробиці

В ОП пообіцяли надати більш детальну інформацію

В Україні почали тестувати власні ліки від коронавірусу: подробиці
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Ліки від коронавірусу намагаються створити по всьому світу, українські вчені не стоять осторонь, розробляючи свій препарат.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в Офісі президента повідомляють про те, що в Україні вже починаються клінічні випробування вітчизняних ліків, які можуть знизити загрозу смерті від коронавірусної інфекції.

Президент Володимир Зеленський сподівається, що випробування підтвердять ефективність препарату, який, за попередніми даними науковців і виробників, може істотно знизити або повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень, викликаних COVID-19.

Також вивчається можливість використання цього лікарського засобу не тільки для лікування коронавірусної хвороби, але і для її профілактики.

Ліки від коронавірусу

Відзначимо, на даний момент специфічної вакцини або лікарських засобів проти коронавірусу COVID-19 не існує. Поки що тільки йде вивчення деяких лікарських засобів, чия ефективність буде перевірена у рамках клінічних досліджень.

Якщо ви відчуваєте, що захворіли, ВООЗ рекомендує відпочивати, пити багато рідини і добре харчуватися. Також важливо ізолюватися від інших членів сім’ї кімнаті і по можливості користуватися окремим туалетом. Звичайно, в українських реаліях це зробити складно – регулярно мийте і дезінфікуйте поверхні, до яких часто торкаєтеся.

Нагадаємо, лікарі назвали всі симптоми коронавірусу і розповіли, через скільки днів вони проявляються.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...