Долар продовжує дешевшати: озвучено новий курс валют на 23 квітня

Євро коштує 29,4181 грн

Долар продовжує дешевшати: озвучено новий курс валют на 23 квітня
Автор Романова Марі в Курс валют/Новини

Національний банк України на 23 квітня встановив офіційний курс долара на рівні 27,05 гривень.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт регулятора.

Курс долара опустився на 3 копійки в порівнянні з попереднім банківським днем. Офіційний курс гривні до долара на 23 квітня встановлено на такому рівні: 27,0536 гривень за 1 долар. При цьому курс долара на 22 квітня становить 27,0815 гривень за 1 долар.

Долар продовжує дешевшати: озвучено новий курс валют на 23 квітня

Напередодні член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин і керівник відділу аналітики ГК Forex club Андрій Шевчишин розповіли, яким буде долар на цьому тижні. Так, Олег Пендзин не рекомендує чекати істотних змін курсу. Він вважає, що ділова активність, пов’язана з купівлею та продажем валюти на міжбанківському ринку, навіть не встигне розвернутися. До того ж, через карантин вона і так помітно впала. Шевчишин підтверджує слова аналітика: “Загальну активність готівкового ринку стримують карантинні заходи і падіння ділової активності. Ймовірно, на наступному тижні гривня буде коливатися в діапазоні 27-27,5 за долар, більше того – курс може навіть спуститися ближче до 27”.

Як відомо, 20 квітня вперше в історії ціна на травневі ф’ючерси нафти WTI стала негативною, досягнувши до кінця торгів мінус 37,6 доларів за барель. Це означає, що продавець повинен доплатити покупцеві.  Однак 21 квітня ціна на американську нафту на світових біржах вийшла з негативної зони.

Джерело: Народна Правда
загрузка...