Карантин в Україні: скільки українців продовжують ходити на роботу

В уряді обіцяють створювати нові робочі місця

Карантин в Україні: скільки українців продовжують ходити на роботу
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що попри запроваджений з 12 березня в Україні карантин економіка України працює – наразі 70% працюючих людей продовжують ходити на роботу. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку статистику з посиланням на дані соціологічних досліджень глава уряду озвучив під час робочої поїздки на Закарпаття, повідомляє 24 канал.

Loading...

“Ми готові працювати, щоб створити нові робочі місця, щоб підприємства могли рухатися далі, люди могли знайти роботу. В Україні економіка працює, у нас 70% українців ходять на роботу”, – сказав Шмигаль.

Водночас глава уряду наголосив, що в такому разі люди повинні дотримуватися соціальної дистанції та усіх необхідних запобіжних заходів.

За словами Шмигаля, наразі в Україні не працюють лише 6 галузей споживання. Серед них такі:

  • масові заходи,
  • торгівля непродуктовими товарами,
  • транспортні перевезення,
  • ресторанний бізнес,
  • готельний бізнес.

Щодо нових робочих місць, то Шмигаль наголосив: “важливо, аби в регіонах, в обласних центрах і в кожному місті визначили перелік професій, де бракує працівників, а бізнес визначив, чим можна зацікавити людей, які повернулися до України”.

“Сьогодні Україні потрібно декілька сотень тисяч робочих місць.. Ми готові ці робочі місця презентувати і надати їх найближчим часом, щоб люди зразу при завершенні, пом’якшенні карантину могли рухатися, знайти собі роботу і забезпечити, як мінімум, свою сім’ю коштами на харчування”, – підсумував прем’єр.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну в середу, 15 квітня, повідомив, що за час карантину в Україні кількість безробітних збільшилася в десять разів у порівнянні з докарантинним періодом і доручив Мінекономіки допомогти центрам зайнятості прискорити виплату людям допомоги по тимчасовій втраті роботи.

До слова, під час введеного через епідемію коронавірусу карантину в Україні мінімальна допомога по безробіттю становитиме 1 тисячу гривень. Таким чином соціальний захист найбільш вразливих категорій безробітних посилили на 350 гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...