Шоу не буде: Саакашвілі розкрив свої плани на посаді віце-прем’єр-міністра

Питання про призначення Саакашвілі віце-прем'єром парламент може розглянути 24 квітня

Шоу не буде: Саакашвілі розкрив свої плани на посаді віце-прем’єр-міністра
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Колишній президент Грузії і екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, якому пророкують посаду віце-прем’єр-міністра з питань реформ в уряді Дениса Шмигаля, каже, що не буде сваритися з президентом Володимиром Зеленським, а також влаштовувати скандальні шоу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив в ефірі “Україна 24”.

Loading...

Зокрема, Міхеїл Саакашвілі назвав “повною нісенітницею” припущення, що через якийсь час після можливого призначення в Кабінет міністрів він розсваритися з Зеленським, як свого часу посварився Петром Порошенком, коли той був президентом.

Колишній губернатор Одеської області стверджує, що вже зустрічався з Зеленським і, за його словами, він “сміливий чоловік”. Саакашвілі зробив такий висновок, оскільки президент наважився запропонувати йому посаду.

Саакашвілі також запевнив, що не збирається влаштовувати шоу: вийшов з того віку”:

“Вони вже розганяють тему, що Саакашвілі зараз прийде і, як раніше, коли спочатку був у хороших відносинах з Порошенком, потім нападав на Порошенка, і зараз через три-чотири місяці нападе на Зеленського, буде його в чомусь звинувачувати. Це повна нісенітниця. Нехай навіть ніхто не сподівається, що я буду на нього нападати”.

Що стосується команди, що Саакашвілі каже, що не буде приводити свою грузинську команду (так було при Порошенко). На його думку, зараз “достатньо своїх українців, щоб вони знайшли своє місце і роль в житті”, а у Верховній Раді багато “цікавих парламентаріїв”.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі розповів, що посаду міністра при попередній владі можна було купити за кілька мільйонів доларів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...