У США коронавірус знайшли у двох котів: що про це відомо

Тест на коронавірус у двох кішок в Америці показав наявність у них Covid-19

У США коронавірус знайшли у двох котів: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В американському штаті Нью-Йорк тести провели у двох домашніх кішок. Результати на Covid-19 були позитивні. Дві кішки живуть в різних частинах штату.Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це заявили в Міністерстві сільського господарства і Центрів з контролю і профілактики захворювань у четвер, 23 квітня, передає Associated press.

За попередньою інформацією, кішки могли заразитися від своїх господарів або людей, які знаходилися поблизу будинку.

Loading...

У тварин проявилися легкі респіраторні симптоми. Тиждень тому господар однієї з кішок перехворіла ГРВІ, а тепер захворіла і його підопічна.

У другого господаря тварини був кронавірус. І, що примітно, захворіла на Covid-19 тільки одна з численних його кішок, які живуть у нього в будинку.

Американська влада, в тому числі головний спеціаліст з інфекційних захворювань у країні, доктор Ентоні Фаучі, говорить, що, хоча деякі тварини можуть отримувати вірус від людей, немає ніяких ознак того, що домашні тварини передають його людям.

Доктор Кейсі Бартон Бехравеш, співробітник CDC, що працює над зв’язками між людиною і твариною, підкреслив, що власникам домашніх тварин не потрібно панікувати або поспішати перевіряти своїх тварин.

«Ми не хочемо, щоб люди боялися домашніх тварин», – сказав Бартон Бехравеш. «Немає ніяких доказів того, що домашні тварини грають роль у поширенні цієї хвороби серед людей».

Тим не менш, CDC рекомендує, щоб люди не дозволяли своїм вихованцям взаємодіяти з людьми або тваринами за межами їх будинків.

Нагадаємо, що на початку квітня у кота в Бельгії виявився позитивний результат на новий коронавірус. Відзначається, що тварина захворіла Covid-19 приблизно через тиждень після того, як його господар захворів.

Нагадуємо, зараз Україні рано думати про колективний імунітет проти коронавірусу. Зрозуміло, що у нас немає такої кількості людей з імунітетом, адже він з’являється тільки після того, як людина перехворіла.

Також нещодавно повідомлялося, що в Україні почали тестувати власні ліки від коронавірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...