В Одесі вирили сотні могил для жертв коронавірусу: мережею прокотилася хвиля обурливих фейків

Готувати могили заздалегідь поширена практика, яка з'явилася задовго до спалаху COVID-19

В Одесі вирили сотні могил для жертв коронавірусу: мережею прокотилася хвиля обурливих фейків
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У мережі з’явилася інформація про те, що в Одесі готуються до масштабного спалаху коронавірусу COVID-19 і до смертності людей, зокрема, на одному з місцевих кладовищ масово риють могили.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на відео, яке зараз активно поширюють налякані користувачі, показані “сотні свіжовикопаних  могил” нібито для майбутніх жертв коронавірусу COVID-19.

Loading...

Мова йде про Західне кладовище, яке є найбільшим в Європі і розташовується на площі понад 200 гектарів. Користувачі мережі стверджують, що на Західному кладовищі додатково вириті 600 могил і підготовлені вони як резервні на випадок масових смертей від коронавірусу.

Пояснимо, це фейк! Що це насправді – адміністрація кладовищ заздалегідь готує могили раз на  тиждень, це поширена практика і вона з’явилася задовго до спалаху коронавірусу.

«В Одесі щодня помирає в середньому близько 40 осіб. Тому і є резервні могили, їх тепер готують раз на тиждень за допомогою спецтехніки», — говорить керівник прес-служби Одеської міськради Наталія Мальцева.

Між тим в Дніпрі дійсно готують могили жертв коронавірусу COVID-19. Про це заявляв на початку квітня мер Дніпра Борис Філатов. І їх, за його словами, якраз 600, як йдеться у відео про “одеські”.

https://www.youtube.com/watch?v=xAR-MdwfXHQ&feature=emb_logo

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...