Влада знає, як закінчити карантин: Зеленський терміново звернувся до українців

"Ще трішечки терпіння і самодисципліни"- президент назвав дві головні умови

Влада знає, як закінчити карантин: Зеленський терміново звернувся до українців
Автор Кравченко Станіслав в Карантин в Україні/Новини/Фото/Відео
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Президент Володимир Зеленський назвав план виходу України з карантину, запровадженого 12 березня і продовженого до 11 травня включно  через пандемію коронавірусу COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в зверненні глави держави, опублікованому на сторінці  в Facebook.

Loading...

Головне зі звернення президента:

  • У влади є чіткий план виходу з карантину.
  • Україна отримає 1,2 мільярда євро на боротьбу з коронавірусом.
  • Країна починає клінічні випробування препарату для боротьби з COVID-19.
 Зеленський подякував українцям, які відсвяткували Великдень вдома. “Ваш вчинок доводить – ми є зрілими, відповідальними громадянами, які думають про себе, своїх близьких і українських лікарів”, – сказав він.

Президент додав, що Європейська комісія вирішила надати Україні допомогу для протидії коронавірусу в розмірі 1,2 мільярда євро.

“Це важливі кошти, які зможуть гарантувати макрофінансову стабільність в нашій країні, і пом’якшать негативні наслідки пандемії для громадян”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну в середу, 15 квітня, повідомив, що за час карантину в Україні кількість безробітних збільшилася в десять разів у порівнянні з докарантинним періодом і доручив Мінекономіки допомогти центрам зайнятості прискорити виплату людям допомоги по тимчасовій втраті роботи.

До слова, під час введеного через епідемію коронавірусу карантину в Україні мінімальна допомога по безробіттю становитиме 1 тисячу гривень. Таким чином соціальний захист найбільш вразливих категорій безробітних посилили на 350 гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...