Якщо член родини заразився коронавірусом: що потрібно робити

Не потрібно викликати лікаря, щоб діагностувати COVID-19 у інших членів сім'ї

Якщо член родини заразився коронавірусом: що потрібно робити
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Якщо в родині (за умови, що всі живуть в одній квартирі/будинку) у когось виявили коронавірус COVID-19, то на 88% перехворіють всі її члени.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив директор Бориспільського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Євген Черенок.

Loading...

“Підтвердженням моїх слів буде випадок у місті Вишневе Київської області, коли в гуртожитку захворіло близько 30 осіб”, – додав він. Зазначимо, станом на ранок 23 квітня там підтвердили вже 78 випадків захворювання (перевірили 224 зразка біологічного матеріалу).

Черенок пояснив, якщо у одного з членів сім’ї діагностували коронавірус, то не треба викликати лікаря, щоб діагностувати COVID-19 у інших членів сім’ї. Він додав, що за наказом МОЗ, така ситуація підпадає під епідеміологічно пов’язаний випадок.

“У такому випадку, сміливо можна встановлювати діагноз COVID-19, оформляти екстрене повідомлення і призначати спостереження або лікування, якщо є симптоматика (легка форма). Це не стосується форм, які вимагають негайної госпіталізації”, – повідомив лікар.

Після таких заходів потрібно буде через 2-3 тижня ізоляції провести контрольний тест на вірус.

Зазначимо, в ході дослідження Covid-19, фахівці з’ясовують чергові нові факти про вірус. Так, стало відомо, що після зникнення коронавірусу в дихальних шляхах людини, Covid-19 ще довго зберігається в очах.

Про сім'ю 👨‍👩‍👧‍👦 та COVID-19👑☝️За попередніми спостереженнями КНП «Бориспільський міський центр первинної…

Gepostet von Cherenok Yevhenii am Mittwoch, 22. April 2020

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...