Коронавірус у літніх людей: стало відомо про нетипові симптоми

У літніх людей з коронавірусом проявляються нетипові симптоми хвороби у вигляді втрати мови і сильного зневоднення

Коронавірус у літніх людей: стало відомо про нетипові симптоми
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У віковій групі, яка найбільш схильна до смертності від COVID-19, часто не спостерігаються такі ознаки, як кашель, лихоманка або задишка.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріал CNN.

Замість цього літні люди можуть здаватися ніби “вимкненими”: вони сплять більше звичайного або перестають їсти. Деякі не впізнають рідних. Іноді літні люди перестають говорити або просто втрачають свідомість.

“В літньому віці імунна відповідь може притупиться, а здатність організму регулювати температуру може бути змінена”, – пояснив таке явище професор геріатричної медицини в Медичному коледжі Шмідта Університету Флориди Джозеф Оусландер.

Лікарі помітили ще одну нетипову ознаку: при відсутності всіх інших симптомів одні літні люди можуть часто чхати, в інших спостерігається сильне зневоднення і дезорієнтація.

Доктор Quratulain Syed, описує чоловіка у віці 80 років, якого вона лікувала в середині березня. Протягом декількох днів цей пацієнт з серцевими захворюваннями, діабетом і помірними когнітивними порушеннями перестав ходити і став млявим. Але у нього не було лихоманки або кашлю. Його єдиний респіраторний симптом: чхання час від часу.

Літня дружина чоловіка двічі дзвонила медикам. Обидва рази медпрацівники перевіряли його життєві показники і заявляли, що він в порядку. Після чергового тривожного дзвінка пацієнт був доставлений в лікарню, де у нього був виявлений позитивний результат на Covid-19.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що сімейний лікар Володимир Шльонський, що працює в Олешківській районної лікарні, захворів COVID-19, і вже 18 днів лікується. Захворіла також його дружина та одинадцятимісячна дитина. Медик описав по днях свій стан.

Також, лікарі розповіли про всі симптоми коронавірусу і через скільки днів вони проявляються.

Джерело: Народна Правда
загрузка...