Під Києвом коронавірус виявили ще в двох гуртожитках

Захворіли медичний працівник і військовослужбовець Національної гвардії

Під Києвом коронавірус виявили ще в двох гуртожитках
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус COVID-19 у Київській області виявили ще в двох гуртожитках.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ході брифінгу повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Чиновник повідомив, що сьогодні триває санітарна обробка ще двох гуртожитків, де виявлені випадки коронавірусу:

“Перший – у Бориспільському районі в селі Петропавлівське. У гуртожитку проживає інфікована медпрацівниця, з родиною вона займає окреме крило з власною кухнею та санвузлом. Всього там 43 мешканця, у всіх взяли зразки на ПЛР-тест”.

Другий випадок був виявлений в Гостомелі у військовослужбовця Національної гвардії, який із родиною проживає в гуртожитку: “Хворобу виявили під час планової перевірки. Зараз він в інфекційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні. У членів його сім’ї взяли необхідні аналізи”.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко повідомив 24 квітня, що коронавірус COVID-19 атакував ще один монастир. Дев’ять осіб, у яких за минулу добу підтвердили діагноз коронавірус, — священнослужителі. П’ятеро з Києво-Печерської Лаври. Троє — з Покровського Голосіївського монастиря. Одна інфікована — з жіночого монастиря Святого Пантелеймона.

Одночасно з цим коронавірус COVID-19 продовжує поширюватися гуртожитком міста Вишневе Київської області. За станом на 23 квітня там підтвердили вже 78 випадків захворювання.

А в Одесі коронавірус COVID-19 атакував будинок для людей похилого віку: захворіли два пацієнта і три працівника установи.

Джерело: Народна Правда