Пік епідемії коронавірусу минув: у Європі повідомили хороші новини

З 8 квітня рівень захворюваності в ЄС і Великобританії в цілому знизився на 18%.

Пік епідемії коронавірусу минув: у Європі повідомили хороші новини
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Із заяви Європейського центру по контролю і профілактиці захворювань, в більшості країн Європейського Союзу захворюваність коронавірусом знизилася.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Європейська правда“.

Loading...

У заяві йдеться, що в 20 країнах Євросоюзу перша хвиля інфікування Covid-19 пройшла свій пік, бо кількість нових зареєстрованих випадків зараження зменшилася.

Карантинні заходи, а саме, скасування масових зборів, закриття навчальних закладів і громадських просторів допомогли зменшити швидкість поширення вірусу, і з 8 квітня рівень захворюваності в ЄС і Великобританії в цілому знизився на 18%.

В Агентстві попередили, що занадто швидке скасування карантинних заходів, без належного моніторингу та зміцнення системи охорони здоров’я, може призвести до відновлення поширення інфекції.

За останніми даними, в країнах ЄС і Великобританії 988 241 чоловік був інфікований, померло 105 064 особи.

Нагадуємо, на даний момент специфічної вакцини або лікарських засобів проти COVID-19 не існує — йде тільки вивчення деяких лікарських засобів, чия ефективність буде перевірена у рамках клінічних досліджень. Свій внесок почала робити Великобританія, де проходить стадію клінічних випробувань на людях вакцина від коронавірусу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що 23 квітня в Україну повернулися двадцять медиків, які перебували в Італії, допомагаючи рятувати пацієнтів з коронавірусом COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...