Препарат від коронавірусу дав шокуючий результат: люди врятовані

Сім пацієнтів в Ізраїлі, які перебували в групі високого ризику смерті через дихальну недостатність, включаючи серцеву і ниркову недостатність, вижили після прийому цих ліків.

Препарат від коронавірусу дав шокуючий результат: люди врятовані
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Наука/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

У США вперше почали тестувати ізраїльський препарат, який, як повідомляється, стовідсотково ефективний в лікуванні навіть важких форм коронавірусної інфекції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на повідомлення Christianity Daily, сім пацієнтів в Ізраїлі, які перебували у групі високого ризику смерті внаслідок дихальної недостатності, включаючи серцеву та ниркову недостатність, вижили після прийому цих ліків.

Loading...

Фахівці компанії Pluristem Therapeutics, яка займалася розробкою ліків, заявили, що активна речовина препарату може пригнічувати або повертати назад небезпечну надмірну активацію імунної системи, яка викликає смерть у багатьох пацієнтів з Covid-19.

Компанія використовує плаценту для вирощування розумних клітин і програмує їх на секретирование терапевтичних білків в організмі хворих людей.

Генеральний директор і президент компанії Яки Янай заявив, що скоро вони зможуть отримати дозвіл для активного використання препарату.

За його словами, отримавши дозвіл, можна буде підготувати величезну кількість лікувальних препаратів і дуже швидко виготовити клітини для лікування тисяч людей.

Він повідомив, що лікування складається з 15-міллілітрових доз клітин, відомих як розширені клітини плаценти, які вводять у вигляді простих міжм’язових ін’єкцій. Потрапивши в організм, клітини стають як би “маленькою фабрикою, що виробляє терапевтичні білки”.

“Пацієнти, які знаходяться у важкому стані і вмирають, насправді помирають від важкого респіраторного захворювання. Те, що насправді відбувається, – це дуже високий рівень запалення, і в певний момент імунна система пацієнта буде атакувати, головним чином у легенях”, – пояснив фахівець.

Технологія Pluristem раніше використовувалася для лікування людей, що страждають від поганого кровообігу в ногах, але вчені компанії швидко перепрофілювалися на лікування пацієнтів з коронавірусом.

Яки Янай зазначив, що клітини беруться з плаценти після доношених пологів. Використання однієї плаценти дозволить лікувати понад 20 тисяч осіб .

Нагадуємо, Всесвітня організація охорони здоров’я попередила міністра охорони здоров’я України Максима Степанова щодо використання експериментальних препаратів для лікування COVID-19.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що виконуючий обов’язки заступника міністра внутрішньої безпеки США по науці і технологіям Вільям Брайан, виступаючи в Білому домі заявив, що коронавірус може бути знищений, в тому числі, променями сонячного світла.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...