Заборона “ВКонтакте” та “Одноклассники”: влада готує жорстке рішення

Питання обмежувальних заходів знаходиться на контролі президента

Заборона “ВКонтакте” та “Одноклассники”: влада готує жорстке рішення
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Рада національної безпеки і оборони України за пропозицією голови Служби безпеки України Івана Баканова продовжить санкції проти 400 російських юридичних і фізичних осіб, а також соціальних мереж та інтернет-сервісів. У їх числі “Mail.ru”, “ВКонтакте” і”Одноклассники”.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сайті РНБО.

“Питання обмежувальних заходів знаходиться на контролі президента України Володимира Зеленського та в повному обсязі оброблено Апаратом Ради національної безпеки і оборони України”, – цитують секретаря РНБО Олександра Данилова.

На підставі наданих ініціатив Апарат РНБО України підготував проект рішення Ради національної безпеки і оборони України.

“Це питання буде винесено на засідання Ради національної безпеки і оборони України, яке відбудеться найближчим часом”, – пообіцяв Данилов.

Як відомо, у травні закінчується термін дії санкцій стосовно фізичних і юридичних осіб, пов’язаних з Російською Федерацією, накладених на них Рішенням Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня 2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” (з наступними змінами), що було введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017.

Зокрема, цим рішенням інтернет-провайдерам було заборонено надавати послуги доступу користувачам мережі Інтернет на території України до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) і «Одноклассники» (www.ok.ru).

Джерело: Народна Правда