Гробки 2020: в поліції пояснили, чи можна йти на кладовища в поминальні дні

Поминальні дні перенесено на Троїцьку батьківську поминальну суботу - 6 червня 2020 року

Гробки 2020: в поліції пояснили, чи можна йти на кладовища в  поминальні дні
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

День особливого поминання покійних – Радониця, або Гробки,  який зазвичай випадає на 9-й день після Великодня (2020 року це вівторок 28 квітня) через карантин переноситься на Троїцьку поминальну суботу. В цей день в  Україні будуть закриті всі кладовища для відвідувань через пандемію коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби Національної поліції України.

Loading...

В цьому році вирішено заборонити відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань в традиційні післявеликодні поминальні дні, крім випадків здійснення поховань.

Щоб не допустити порушень, до несення служби буде залучено понад 22 000 поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії. Основне завдання правоохоронців – це проведення роз’яснювальної роботи щодо заборони відвідування місць поховань та необхідності дотримання всіх карантинних обмежень, адже ці заходи спрямовані на збереження здоров’я і життя людей.

Національна поліція закликає громадян дотримувалися тимчасових обмежень і з розумінням поставитися до роботи правоохоронців.

Як відомо, відвідування кладовищ у поминальні дні після Пасхи і звершення на них заупокійних молитов перенесено на Троїцьку батьківську поминальну суботу – 6 червня 2020 року.

Нагадаємо, з 18 квітня в Києві обмежать доступ до міських кладовищ, виняток буде робитися тільки для процедури поховання — з дотриманням норм, які встановили на час карантину.

Джерело: Народна Правда