Карантинну тисячу отримають не всі пенсіонери: що відомо

Це стосується тих пенсіонерів, кому пенсії приносять листоноші

Карантинну тисячу отримають не всі пенсіонери: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україні розпочалася виплата одноразової допомоги пенсіонерам під час карантину, яка отримала назву “карантинна тисяча”. Однак не всі отримають допомогу в квітні – окремій категорій пенсіонерів виплати можуть перенести на кінець червня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це   йдеться в повідомленні Пенсійного фонду.

Loading...

Так, 6,4 мільйонам пенсіонерів, які отримують пенсії на рахунки в банках, одноразова допомога буде зараховано не пізніше 24 квітня.

Виплату в 1000 грн для пенсіонерів, які отримують гроші за допомогою листонош, можуть перенести з квітня до 25 червня.

“3,5 мільйонам пенсіонерів, які отримують пенсії через пошту, листоноші повинні доставити одноразова допомога додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів. В разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги у зазначені 5 днів, її повинні виплатити не пізніше 25 червня поточного року”, – йдеться в повідомленні.

Дізнатися, чи маєте ви право на разову доплату, можна, зателефонувавши до Пенсійного фонду за номерами телефонів: 0-800-503-753; (044) – 281-08-70; (044) – 281-08-71.

Нагадаємо, що в Україні, згідно з постановою Кабміну, була проіндексована пенсія, в результаті якої вже з 1 травня мінімальна виплата для пенсіонерів зросте до 2100 гривень.

Також відомо, зараз Кабмін розробляє механізм впровадження обов’язкової страхової пенсійної системи, яка працюватиме разом із діючої солідарною. В результаті українці зможуть отримувати дві пенсії.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...